Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Oznámenia

OZNAM – VSD a.s

Východoslovenská distribučná oznamuje občanom, že v nedeľu 14.3.2021 v čase od 10:00 do 14:30 budu pracovníci spoločnosti vykonávať odpočet elektromerov. Prosíme preto občanov, aby sprístupnili elektromery a zatvorili psov.

VVS – odpočty vodomerov

VVS bude od 1. júna  vykonávať odpočty vodomerov z dôvodu novej cenovej úpravy , ku ktorej dochádza od 1.júna. 

Informácie o úprave cien bude VVS zverejňovať aj na webovej stránke spoločnosti, taktiež prostredníctvom sociálnych sietí či médií.

SAD OZNAM

Zmeny v cestovných poriadkoch platné od 1.6.2020 do 30.6.2020 súvisiace s uvoľňovaním opatrení proti šíreniu COVID 19  a otváraním ZŠ prvého stupňa a 5 ročníka sú zverejnené na našej web stránke https://www.sad-po.sk/index.php?show=9&node=14 . Cestujúca verejnosť, zriaďovatelia školských zariadení a školy si zmeny v cestovných poriadkoch môžu pozrieť podľa liniek ktoré prechádzajú ich obcou a zástavkami.

Nákup potravín pre seniorov

Obecný úrad oznamuje občanom – seniorov, ktorým nemá kto nakúpiť potraviny a ostatné dôležité potreby, aby  kontaktovali v nevýhnutnom prípade starostu obce na tel.č.: 0911 831 216

    Obecný úrad Seniakovce oznamuje občanom, že na základe odporúčaní MV SR upravuje stránkové hodiny v dňoch Pondelok – Streda v čase od 8.00 do 11.00 hod. 

    Prosíme občanov aby využívali komunikáciu prostredníctvom telefónu a mailu. V prípade nutnosti osobného kontaktu je potrebné použiť ochranné rúška. 

    Platby za daň z nehnuteľnosti, TKO a psa  je možné uhradiť prostredníctvom internetbankingu. Rozhodnutie o výrube dani, so všetkými potrebnými údajmi, zašle obec na vyžiadanie občanov mailom.